سپیدار سیستم

شرکت آریا تراز یکی از شرکت های گروه سازندگان سیستم می باشد که در سال 1390 به منظور ایجاد سیستم حسابداری انحصاری سپیدار و ارائه خدمات به مشتریان تاسیس گردید. نرم افزار سپیدار با شعاری ساده و پایدار نرم افزاری مناسب برای ارائه هوشمندانه شرکت های متوسط و کوچک می باشد که در چهار عنوان تجاری، تولیدی، خدماتی و قراردادی به مشتریان عرضه می شود و در حال حاضر یکی از طرفداران پرشمار جامعه نرم افزار حسابداری می باشد.

شرکت حسابداری آریاتراز نماینده رسمی آموزش و فروش همکاران نرم افزاری سیستم حسابداری سپیدار. نرم افزار سپیدار سیستم یکی از نمونه های موفق در بازار مالی است که با توجه به کارکرد و قابلیت های خاص خود به شریک و دستیار منحصر به فردی برای حسابداران و مشاوران مالی تبدیل شده است.

این نرم افزار هر روز به روز می شود و ویژگی های مثبت خود را به آن اضافه می کند که با کمک این نرم افزار حرفه ای تراکنش های مالی خود را با سرعت بالا و نتیجه موثر این نوع نرم افزارها را در حساب کاربری مدیریت خواهید کرد .

فروش و نصب مستقیم این نرم افزار قدرتمند تنها از طریق نمایندگی های معتبر آن که در سراسر ایران وجود دارد و آماده خدمت رسانی به شما کاربران عزیز می باشد امکان پذیر می باشد. شرکت آریاتراز یکی از نمایندگان قدیمی و رسمی سپیدار می باشد.

درباره سپیدار سیستم بیشتر بدانید
نرم افزار سپیدار سیستم نرم افزار قدرتمندی است که زیرمجموعه ای از همکاران سیستم می باشد و شامل سیستم های اصلی، زیرسیستم ها و تجهیزات جانبی می باشد که می توانید هر قطعه و سیستمی که نیاز دارید و کارکردهای آن را از آن خریداری نمایید فقط کافیست از قسمت خدمات سایت پنل مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

نرم افزار حرفه ای سپیدار هم روی شبکه و هم به صورت کاربری قابل نصب است که این نصب روی شبکه هزینه بیشتری دارد اما مزیت این روش این است که همه کاربران یک شرکت می توانند از امکانات سپیدار استفاده کنند.

این نرم افزار برای شرکت های زیر مناسب است و ویژگی های شگفت انگیزی را در اختیار کاربران قرار می دهد:

 • شرکت های بازرگانی
 • شرکت های تولیدی
 • شرکت های خدماتی
 • شرکت های پیمانکاری

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

سیستم حسابداری سپیدار

یکی از موضوعات بسیار مهم اما به ظاهر ساده در حسابداری انتخاب نرم افزار حسابداری است که تمامی همکاران با تجربه در زمینه حسابداری به ویژه مدیران مالی به خوبی می دانند که محصول نهایی حسابداری گزارشگری مالی است و این گزارشات برای ارتقای بهره وری است. مجموعه ای از راه حل ها بنابراین نتیجه کل فعالیت واحد مالی شرکت ها با گزارش هایی ختم می شود که به مدیریت در تصمیم گیری های آتی کمک می کند. این گزارش ها در صورت دقیق، کامل، شفاف و به موقع به مدیریت کمک می کند تا نرم افزار را به درستی و زیر نظر یک تیم مجرب پیاده سازی کند. یکی از بهترین ها در این زمینه نرم افزار سپیدار است.

ویژگی های سپیدار سیستم

امکان گزارش گیری سیستم نرم افزاری سپیدار با فرمت های txt، html، xml، تصویر، pdf، اکسل و سایر فرمت های رایج . امکان طراحی گزارش های مختلف با برنامه های گزارش دهی و همچنین امکان تبدیل اسناد حسابداری از طریق اکسل، قابلیت به تهیه گزارشات و نمودارهای مدیریتی، امکان تهیه تحلیل سنی بدهکاران و در نهایت امکان تهیه گزارشات پویا. اما وظیفه اصلی سپیدار ارائه خدمات به مشتریان است و در این صورت شما به عنوان مشتری هزینه ای پرداخت می کنید اما به عنوان کاربر نرم افزار حسابداری سپیدار کمک زیادی به شما خواهد کرد. با استفاده از بسته خدمات نرم افزار حسابداری سپیدار می توانید فاکتور خدمات تعریف و صادر کنید. سپس می توانید محصولات و خدمات مختلفی را با قیمت های مختلف برای انواع فروش به مشتریان ارائه دهید.

شما می توانید درآمد حاصل از خدمات را با استفاده از گزارش های مختلف در هر یک از سیستم ها و گزارش های فعالیت پیگیری کنید.

در نهایت می توانید با استفاده از گزارشات برای بررسی فروش خدمات، سود و زیان خدمات ارائه شده را تخمین بزنید.

یکی از مهم ترین دلایلی که تمامی شرکت ها و فروشگاه ها را به استفاده از سامانه سپیدار متقاعد کرده است سرعت بالای پردازش و طبقه بندی اطلاعات است که حساب ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی یکپارچه می کند و برخی عملیات حسابداری را به صورت خودکار انجام می دهد.

نرم افزار سپیدار با استانداردهای جهانی حسابداری و گزارشگری مالی مطابقت دارد و این ویژگی تعامل این نرم افزار با سایر شرکت های خارجی را تسهیل می کند و سامانه سپیدار قابلیت استفاده از چند زبانه و چند ارزی را برای تسهیل عملیات دارد.

نصب و آماده سازی آن بسیار سریع انجام می شود و این امر توسط نماینده محصول در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

خدمات و امکانات سامانه سپیدار برای مشتریان

کدگذاری پیش فرض حسابداری شامل: تولید، تجارت، خدمات، مذاکره است. همچنین امکان صدور سند کلی به صورت روزانه و ماهانه و همچنین امکان راه اندازی دفتر روزنامه و دفتر مشترک و ایجاد صورت های مالی مانده دخل و خرج و تعیین سن نیز امکان پذیر است.

ویژگی های بسته نرم افزاری سپیدار: این بسته برای اشخاص حقیقی و حقوقی که فعالیت آنها ارائه خدمات می باشد مانند بیمه، آژانس های هوایی، شرکت ها و استارت آپ ها یا موسسات حسابرسی یا موسسات ارائه دهنده خدمات مالی مناسب می باشد. علاوه بر این، این شرکت ها معامله کالایی ندارند و درآمد خود را برای خدماتی که ارائه می دهند شناسایی نمی کنند. با وجود استفاده ساده از نرم افزار سپیدار و گزارش هایی که نیاز به نمایش دارد، می تواند به شرکت هایی کمک کند که از طریق آنها صورتحساب های خود را به صورت مکانیکی صادر می کنند و گزارش های مربوطه و جریان های نقدی و خروجی خود را دریافت می کنند. این سامانه را می توان جامع ترین و انحصاری ترین سامانه در مدیریت وجوه نقد دانست. با این سیستم می توان تمامی منابع مالی شرکت را مدیریت کرد. بنابراین با استفاده از این سیستم می توان برنامه ریزی منابع دقیق تری انجام داد. با سامانه دریافت و پرداخت سپیدار می توانید مسئولیت کلیه عملیات مربوط به چک، حواله وجه، دستگاه کارتخوان و وجه نقد را بر عهده بگیرید. در نظر داشته باشید که قبل از خرید بسته به نیاز خود به مشاوره حتما با کارشناسان آریاتراز تماس گرفته تا شمارا به صورت رایگان به بهترین نحو راهنمایی نمایند.

عملیات احتمالی از سیستم نرم افزاری سپیدار
عملیات احتمالی سیستم نرم افزاری سپیدار شامل خدماتی است که برای این شرکت ها بسیار کارآمد بوده و از نمونه هایی از این عملیات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

امکان چاپ چک در قالب های مختلف و فرمت جدید بانک مرکزی
امکان تهیه خودکار صورت حساب بانکی
امکان تنظیم آلارم چند روز قبل از سررسید
امکان تهیه فصل و تاریخچه بازرسی و پیگیری کلیه رویدادهای بازرسی
امکان خرج، بازیابی، ابطال و سایر عملیات چک
در ابزار سامانه فروش نرم افزار سپیدار، این سامانه تمامی تلاش ها و نتایج اعضای یک شرکت را در نتیجه فروش محصولات نشان می دهد. فعالیت مشتری یک نقطه تولید است که مهمترین معیار موفقیت یک شرکت است. بنابراین علاوه بر سیستم های تعامل با مشتریان، به برنامه ای برای ثبت فعالیت های مالی مشتریان نیز نیاز داریم. سامانه فروش و مشتری سپیدار برای تمامی شرکت هایی استفاده می شود که می خواهند از نزدیک بر فعالیت ها و عملیات حساب های مشتریان خود نظارت داشته باشند.

با این نرم افزار می توانید مشخصات مشتری، اطلاعات حساب، موجودی حساب و تمامی فعالیت های مربوط به مشتری مورد نظر خود را دریافت کنید.

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

ویژگی های سیستم حقوق نرم افزار سپیدار

ویژگی های سیستم نرم افزاری سپیدار با توضیح اهمیت حقوق به معنای سهم نیروی انسانی در تولید محصولات و خدمات آغاز می شود و یکی از مهم ترین هزینه های عملیاتی اکثر شرکت ها می باشد. با توجه به اینکه هزینه های دستمزد بخش بزرگی از هزینه های سازمان را تشکیل می دهد، محاسبه دقیق و به موقع حقوق و مزایای کارکنان کاربرد ویژه ای دارد و سیستم دستمزد باید به گونه ای طراحی شود که پاسخگوی تمامی نیازهای سازمان باشد، سازمان پاسخگو خواهد بود. سامانه حقوق و دستمزد سپیدار این سامانه به گونه ای طراحی شده است که کلیه امور مورد نیاز مدیران مالی و همچنین نتایج مالیاتی، بیمه ای و بانکی را طبق آخرین برنامه های این سازمان ها ارائه می دهد.

مزایای استفاده از سیستم سپیدار

کیفیت نرم افزار حسابداری سپیدار را می توان با سنجش ویژگی هایی مانند به موقع بودن، یکپارچگی، پشتیبانی قوی و مطمئن، سرعت، امنیت و ظاهر زیبا تشخیص داد. نرم افزار سپیدار به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری سعی در گنجاندن این امکانات دارد. امروزه نرم افزار حسابداری سپیدار یک سیستم پیشرفته و به روز محسوب می شود. مهمترین و اساسی ترین اصل در بحث حسابداری کسب اطلاعات از نتایج و گزارش است. نرم افزار سپیدار را می توان به عنوان یکی از نرم افزارهایی معرفی کرد که در زمینه گزارش دهی حرف اول را می زند، اما این گزارش ها شامل موارد زیر است:

یک گزارش را در یک فایل اطلاعاتی ذخیره شده چاپ کنید
ایجاد گزارش در عناصر مختلف
گزارش کلی با برنامه فیلترینگ
گزارش پویا با قابلیت افزودن آیتم های سفارشی
گزارش روزانه فعالیت

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

درباره سپیدار سیستم

نرم افزار سپیدار سیستم جای خود را به عنوان یکی از نرم افزارهای حسابداری پرطرفدار در بین صنایع مختلف باز کرده است و به جرات می توان گفت که تقریبا کل جامعه حسابداری ایران با سیستم حسابداری سپیدار آشنایی دارند و آن را به دیگران توصیه می کنند نرم افزار سپیدار سیستم در بیش از 12 سال گذشته وی در فعالیت خود توانست با توسعه محصولات حسابداری سپیدار و به کارگیری آنها در نیازهای صنایع مختلف کشور و فروش 67000 نسخه نرم افزار سپیدار، نیاز مشتریان خود را به خوبی برآورده کند. به جرات می توان گفت که اگر می خواهید نمونه موفق و مشابهی از سیستم سپیدار را در صنعت خود بیابید، قطعاً شرکت های موفقی در حوزه فعالیت خود یا حتی رقبای خود را در میان نام های کلاینت نرم افزار سپیدار شرکای سیستم خواهید یافت. شما از طریق شرکت آریا تراز میتوانید این نرم افزار را تهیه کرده و از پشتیبانی و آموزش رایگان ما بهره بگیرید. همینطور تیم شرکت ما انجان نصب و فعال سازی و پشتیبانی این نرم افزار را برای شما به صورت رایگان انجام میدهند. برای اطلاع از قیمت سپیدار سیستم کافیست از استعلام قیمت آنلاین سایت کمک بگیرید و سپس ثبت سفارش بفرمایید.

زیر سیستم حسابداری سپیدار
منظور از زیرسیستم این است که سیستم های بزرگ به سیستم های کوچک تقسیم می شوند و هر کدام به عنوان یک زیر سیستم در نظر گرفته می شوند.

به عنوان مثال، یک شرکت بازرگانی می تواند شامل بخش هایی مانند خرید، بازاریابی، تولید و غیره باشد که هر یک دارای یک زیر سیستم هستند. برای این منظور نرم افزار حسابداری سپیدار دارای کارایی بسیار ساده است که برای شرکت های متوسط و کوچک از همکاران سیستم طراحی شده است. نرم افزار سپیدار علاوه بر سیستم های اولیه ای که دارد شامل زیرسیستم هایی می شود که برای کمک به مشتریان طراحی شده اند. برای استفاده از این زیرسیستم ها، سیستم های اصلی باید روی کامپیوتر شما نصب باشند، زیرا بدون این سیستم های اولیه، زیرسیستم ها عملا غیر قابل استفاده هستند. نرم افزار حسابداری سپیدار علاوه بر سیستم های خود، شامل زیرسیستم هایی نیز می شود که احتمالا برای کسب و کار خود به آنها نیاز خواهید داشت. انواع زیر سیستم های حسابداری سپیدار عبارتند از: زیر سیستم ارزی، توزین، زیر سیستم ردیابی سپیدار چند زبانه، زیر سیستم دو واحدی، فروش تمدید شده و همچنین تبدیل انبار به تولید و مدیریت پیام سپیدار.

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

سپیدار سیستم

امکانات سیستم حسابداری نرم افزار سپیدار سیستم:

1. کدگذاری حسابداری پیش فرض شامل: الف) تولید ب) بازرگانی ج) خدمات د) پیمانکاری
2. امکان صدور کل سند به صورت روزانه و ماهانه
3. امکان تهیه روزنامه و دفتر کل
4. توانایی تهیه صورت های مالی برای درآمدها و هزینه ها
5. امکان تجزیه و تحلیل سنی بدهکاران

امکانات سیستم دریافت و پرداخت نرم افزار سپیدار سیستم:

1. امکان چاپ چک در فرمت های مختلف و فرمت جدید بانک مرکزی
2. امکان تهیه خودکار صورت حساب بانکی
3. امکان تنظیم آلارم چند روز قبل از موعد مقرر
4. امکان تهیه راس و تاریخچه چک و پیگیری کلیه رویدادهای چک
5. امکان خرج کردن، بازپرداخت، ابطال و سایر عملیات چک

امکانات سیستم انبار نرم افزار سپیدار سیستم:

1. امکانات ثبت قبض خرید انبار ، تولید، هدیه و ….
2. امکان ثبت نقل و انتقالات خروجی از انبار برای فروش، معرف، نقل و انتقالات بین انبار، ضایعات و ….
3. امکان تعیین موجودی تعداد و ریال انبار
4. امکان ثبت کالا با استفاده از بارکد خوان و ثبت وزن با استفاده از ترازو
5. امکان ثبت فاکتور خرید خدمات و فاکتور خرید کالا.

امکانات سیستم فروش نرم افزار سپیدار سیستم:

1. امکان صدور فاکتور فروش چند حواله وجه
2. امکان تعیین قیمت های مختلف برای یک محصول معین
3. امکان تهیه فایل فروش فصلی و ارزش افزوده
4. امکان تهیه فاکتورهای فروش
5. امکان ثبت پیش فاکتور، فاکتور، برگشت فاکتور، ابطال فاکتور

امکانات سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار سپیدار سیستم:

1. امکان تهیه دیسکت های بیمه و مالیات برای پرداخت های بانکی بدون نیاز به برنامه های دیگر
2. امکان خواندن اطلاعات از دستگاه ساعت زن
3. امکان تعریف فرمول های پیچیده حقوق و دستمزد
4. امکان چاپ فیش حقوقی وزارت کار و پرسنل از روی نرم افزار 
5. امکان محاسبه خودکار سنوات، مرخصی، عیدی و تسویه کارمندان

ویژگی های سیستم دارایی ثابت نرم افزار سپیدار سیستم:

1. امکان محاسبه خودکار استهلاک
2. امکان ثبت هزینه ها پس از پس از تحصیل شامل گسترش و الحاق یا تعمییر اساسی
3. در دسترس بودن کلیه روشهای استهلاک ماده 149 قانون مالیات مستقیم در سامانه
4. امکان ثبت کلیه عملیات دارایی اعم از تملک، فروش، حذف، اسقاط، جابجایی و غیره.
5. امکان تعیین دستی و خودکار شماره اموال

بسته‌های نرم افزار حسابداری سپیدار

بسته خدماتی 


اگر فعالیت اصلی شرکت شما ارائه خدمات به افراد است و در ازای آن مبلغی دریافت می کنید، این سیستم بهترین ابزار برای مدیریت امور مالی و حسابداری شرکت شما خواهد بود.
شما می توانید از بسته خدمات سپیدار برای شرکتی با مالکیت حقیقی یا حقوقی استفاده کنید. با این سیستم می توانید از مزایای صورتحساب خدمات بهره مند شوید.

همچنین می توانید کالاها و خدمات مختلفی را با قیمت های متفاوت در انواع فروش به مشتریان ارائه دهید.

از طرفی می توانید با گزارشات مختلف در انواع سیستم ها و گزارش فعالیت های روزانه بدون نگرانی درآمد دریافتی از خدمات را بررسی کنید.
در نهایت، شما می توانید سود و زیان خدمات را با استفاده از گزارش های مرور کلی فروش خدمات تعیین کنید.

بسته تولیدی

این بسته نرم افزاری مناسب برای واحدهای تولیدی می باشد. این واحدها عمدتاً به فعالیت هایی مانند خرید مواد اولیه، مونتاژ و بسته بندی مشغول هستند. در پکیج تولیدی نرم افزار حسابداری سپیدار تمامی فعالیت های انجام شده در یک واحد تولیدی پوشش داده شده است.

ویژگی های این نرم افزار در زمینه هزینه یابی و برآورد تولیدات شرکت بسیار روشن است.

علاوه بر ارائه خدمات حسابداری مربوط به خط تولید از طریق این سامانه، می توانید به صورت سیستمی حسابداری انبار شرکت را مدیریت نمایید. این عملیات با کنترل در دسترس بودن مواد و کالا در انبار انجام می شود.

بسته بازرگانی
اگر شرکت شما با صادرات و واردات کالا یا خرید و فروش سروکار دارد به این بسته توجه کنید.

پیشنهاد می کنیم از بسته بازرگانی برای بررسی و ثبت عملیات مربوط به حساب های شرکت استفاده کنید.

این بسته در موارد زیر به شما کمک می کند:

اطلاعات دقیق مشتری را ثبت کنید
تهیه گزارش فروش روزانه، ماهانه و سالانه
کنترل دقیق موجودی
محاسبه دقیق بهای تمام شده کالا
محاسبه سود و زیان

بسته پیمانکاری

اگر فعالیت شرکت شما به گونه ای است که مسئولیت تعیین تکلیف چندین پروژه را همزمان بر عهده دارید، به این قسمت توجه کنید.

پیشنهاد ما برای مدیریت حساب های این گونه شرکت ها بسته نرم افزاری پیمانکاری سپیدار است.

از دلایل ارائه این پیشنهاد به شما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-ثبت آسان تمام هزینه ها و وضعیت
-صدور اسناد حسابداری طبق ضرایب قانونی تعیین شده توسط پیمانکار
-ثبت مزایده
-ارسال وضعیت کارفرما
-چندین حساب پروژه را به طور همزمان مدیریت کنید

برای دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر در مورد این بسته حسابداری می توانید به صفح

بسته پخش
بسته پخش نرم افزارحسابداری سپیدار، حسابداری را برای کسب و کارهایی که توزیع و سفارش یکی از فعالیت های اصلی آنهاست، بررسی کرده است. با استفاده از این بسته می توانید تمام محصولات توزیع شده توسط شرکت خود را حساب کنید.

از جمله کاربردهای مهم در این مجموعه می توان به مدیریت توزیع و فروش محصول اشاره کرد.

این نرم افزار می تواند با ایجاد پیوندی ناگسستنی بین ماژول فروش، ماژول های انبار، دریافت ها و پرداخت ها و دفتر کل، تمامی نیازهای کسب و کار شما را برطرف کند.

سیستم های موجود در این بسته شامل موارد زیر است:

-سیستم حسابداری
-مشتری و سیستم فروش
-سیستم دریافت و پرداخت
-سیستم تامین کننده و انبار
-سامانه پخش و سفارش

ه پکیج قرارداد مراجعه نمایید.

16 پاسخ به “سپیدار سیستم”

 1. پویا گفت:

  واقعا عالی بود

 2. محمد گفت:

  توضیحات خوبی بود

 3. علیرضا گفت:

  هزینه نرم افزار چقدره ؟

 4. محمدرضا گفت:

  فقط یکبار قابل استفاده هست؟

 5. رضا گفت:

  چطوری میتونیم خرید کنیم ؟

 6. رضا گفت:

  خرید آنلاین دارید ؟

 7. علی گفت:

  واقعا سایتتون عالیه

 8. نگین گفت:

  آموزش حضوری هم دارید ؟

 9. مهسا گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای خرید چطوری اقدام کنیم

 10. فهیمه گفت:

  سایتتون واقعا عالی و کامل هست
  من از شما خرید کردم و واقعا راضی هستم پشتیبانی کامل داشتید اموزشتون خیلی کامل و جامع بودجوابگویی خیلی سریعی داشتید🙏🙏🙏🌹🌹

 11. امیر رشیدی گفت:

  واقعا نرم افزار کاربردی و کاملیه نسبت به سطح نرم افزاری که داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

lf1

سپیدار همکاران سیستم، مجموعه ای از نرم افزارهای مالی است که با بسته های بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پخش و پیمانکاری برای مدیریت هوشمندانه ی شرکت های متوسط و کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب و کارها، کاربری بسیار ساده ای دارد.

سپیدار، بخش های عملیاتی حسابداری، مالی و اداری، تامین و خرید، فروش و پخش را پوشش می دهد.

 

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به شرکت آریا تراز میباشد

طراحی و توسعه توسط طراحی سایت اصفهان و سئو سایت اصفهان – آیسو دیزاین